Aktualności PAP Samorząd

Podziekowania od Gminnego Związku Kombatantów

kombatanci-podziekowania       Zarząd Koła Gminnego Nr 55 Związku Kombatantów RP i BWP w Daleszycach dziękuje za pomoc w organizacji obchodów 72 rocznicy wymarszu I Batalionu 4 P.P.Leg. AK na pomoc Walczącej Warszawie: Burmistrzowi Miasta i Gminy Daleszyce Dariuszowi Meresińskiemu wraz z pracownikami Urzędu, pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Daleszycach z Dyrektorem Norbertem Wojciechowskim na czele, Towarzystwu Przyjaciół Ziemi Daleszyckiej z Prezesem Alicją Furmanek, Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej wraz z kierownik Renatą Segiecińską, pracownikom Zakładu Usług Komunalnych z Prezesem Sebastianem Riabcewem i Kierownikiem Pawłem Powałkiewiczem, Za poprowadzenie imprezy dziękujemy Dyrektorowi Gimnazjum w Daleszycach Janowi Cedro, za oprawę: harcerzom i p. Małgorzacie Kuładze, druhom z gminnych jednostek OSP, daleszyckiej orkiestrze dętej, księżom koncelebransom i ks. dziekanowi za homilię, a także Stowarzyszeniu Rekonstrukcji Historycznej z Kielc ze Zbigniewem Godkiem i statystom: mieszkańcom Daleszyc, paniom z Koła Gospodyń z Niw, druhom OSP ze Smykowa i Cisowa i wszystkim zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia.

Dziękujemy gościom przybyłym na uroczystość: Piotrowi Żołądkowi Członkowi Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, st. kpt Zdzisławowi Dobrutowi, kpt Pelagii Barwickiej oraz licznym pocztom sztandarowym. Dziękujemy firmom, kolegom i koleżankom z rodzinami, bez którychtrudno byłoby nam zorganizować tegoroczne obchody.

Dziękujemy: Barbarze Sodel Prezes Banku Spółdzielczego w Daleszycach, Henryce i Julianowi Zychowiczom (Przetwórstwo Mięsa Zychowicz), Halinie i Rafałowi Siwoni (Piekarnia Borków), Pawłowi Gratce (Stowarzyszenie Tradycja i Nowoczesność), Sławomirowi Kwiatkowi, Marii i Janowi Furmankom, Alicji i Lechowi Furmankom, Teresie i Janowi Filipczakom, Marii i Stanisławowi Cedro, Halinie i Januszowi Smołuchom, Monice i Karolowi Błaszczykom, Arkadiuszowi Kozubowi, Annie i Wiktorowi Furmankom, Irenie Zając, Jolancie i Wiktorowi Filipczakom, Tatianie i Albertowi Furmankom, Marzenie i Markowi Oczkowiczom, Sabinie i Markowi Dudom, Piotrowi Rękasowi.

Za pomoc przy organizacji poczęstunku dziękujemy: pracownikom kuchni z daleszyckiego Gimnazjum, na czele z p. Władysławą Habą oraz paniom z Kół Gospodyń Wiejskich z Niw, Słopca, Sukowa i Daleszyc, a także członkom TPZD.

Zarząd Koła Gminnego Nr 55 Związku
Kombatantów RP i BWP w Daleszycach


Dzisiaj jest: 17 listopada 2019 Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz

odpady-nowe-konto.jpgodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11793062