Aktualności PAP Samorząd

Dzień Otwarty w Żłobku

 

W minioną sobotę, 18 marca, dzieci w wieku od 20 tygodni do 3 lat po raz kolejny bawiły się wspólnie w Miejsko – Gminnym Żłobku w Daleszycach. Trwał bowiem dzień otwarty dla maluchów i ich rodziców. Chętnych do zabawy było wielu!

Panie od rana szykowały baloniki, sprzęt sportowy i materiały plastyczne.

Zabawki też się przygotowywały. Miś pilnował porządku. Lalki się wyprostowały, żeby lepiej widzieć przybyłych gości, samochody ustawiały się odpowiednio, by łatwiej trafić do dziecięcych rączek. A klocki? Z klockami był kłopot. Z podekscytowania co rusz któryś wyskakiwał z pojemnika.

Wreszcie – tak, idą dzieci! Niektóre śmiało wchodziły do sal, inne do zabawy trzeba było trochę zachęcić. Były i takie, które wolały tylko obserwować – z mamą i tatą u boku.

Nasi goście mogli obejrzeć wszystkie pomieszczenia w żłobku oraz plac zabaw i zapoznać się z opiekunkami i ofertą placówki. Dzieciaki do woli pobawiły się autkami, zwierzątkami i klockami, szalały w suchym basenie. Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

- Daleszycki żłobek to przyjazne i bezpieczne miejsce, w którym dzieci rozpoczynają swoją przygodę ze światem, poznają pierwszych przyjaciół i rozwijają swoje umiejętności – mówi Małgorzata Wojciechowska Dyrektor Placówki – Nasz żłobek jest bardzo dobrze wyposażony, zarówno zaplecze sanitarne, jak i zabawki, zostały dostosowane do potrzeb dzieci. Mieszczą się tu 3 sale zabaw, każda posiada suchy basen i 3 pokoje sypialniane. O zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki oraz o odpowiedni ich rozwój dba wykwalifikowana kadra, którą tworzy 7 opiekunek, w tym pani pielęgniarka.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili żłobek podczas Dnia Otwartego.

Mam nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas. Dla rodziców, którzy nie mogli tego dnia przybyć i skorzystać z naszej oferty mamy miłą informację, że do 31 marca br. trwają zapisy do naszej placówki – podkreśliła Dyrektor Żłobka.

 


Dzisiaj jest: 24 lutego 2018 Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

odpady2013

jpk vat x

aplikacja-blisko-baner

Odnawialne Źródła Energii (OZE)

oze

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

Stacja Meteorologiczna przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach

pogoda-gimnazjum

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Statystyki odwiedzin

11086367