Aktualności PAP Samorząd

Wesoły piknik rodzinny w Komórkach

Wspólny śpiew i tańce, zabawa na dmuchańcach, a dla łasuchów grill oraz wata cukrowa – takie i inne rozrywki czekały w sobotę, 8 lipca na uczestników pikniku rodzinnego w Komórkach.

Obok gospodarzy sołectwa: sołtysa Tomasza Nieznalskiego i radnego Rady Miejskiej Czesława Skrybusia, witali mieszkańców Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce Dariusz Meresiński, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Cedro oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Dziadowicz, życząc wszystkim udanej biesiady. Do zabawy zapraszały także liczne atrakcje – zarówno na scenie, jak i wokół niej. Największą frajdą dla najmłodszych były bez wątpienia dmuchane ścianki wspinaczkowe i zjeżdżalnie, z których można było korzystać za darmo. Dodatkowo dzieciaki doskonale bawiły się na pobliskim placu zabaw. Dużym zainteresowaniem wśród milusińskich cieszyły się także stragany z zabawkami i wata cukrowa. Nie zabrakło kiełbasek z grilla. Spotkanie umiliły swoim śpiewem Dalmarjanki i Sukowanki znad Lubrzanki, a zabawa zakończyła się dyskoteką, którą prowadził Aleksander Witka, serwując uczestnikom festynu dużo skocznej muzyki.

- Wspólne biesiadowanie sprzyjało integracji, było czasem sąsiedzkich spotkań, miłego wypoczynku z rodziną, nie tylko dla mieszkańców sołectwa, ale wszystkich którzy tego dnia odwiedzili Komórki – pokreślił sołtys Tomasz Nieznalski - A sądząc po uśmiechach najmłodszych i ogólnej atmosferze, zabawa w plenerze cieszyła nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Za zorganizowanie festynu dziękował organizatorom burmistrz Dariusz Meresiński, a byli nimi Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz druhowie OSP w Komórkach.


Dzisiaj jest: 11 grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy

odpady2013

jpk vat x

Odnawialne Źródła Energii (OZE)

oze

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

Stacja Meteorologiczna przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach

pogoda-gimnazjum

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Statystyki odwiedzin

10998689