Aktualności PAP Samorząd

Mikołajkowy Turniej Karate

Drużyna z Sukowa zajęła I miejsce podczas Mikołajkowych Zawodów Sportowych, zorganizowanych 2 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach przez Klub Karate Kyokushin Chikara Kielce. W spotkaniu wzięło udział ponad 300 dzieci, do których przybył Święty Mikołaj ze słodkim, świątecznym prezentem. Młodych adeptów sztuki karate dopingowała rodzina i przyjaciele.

Grudzień to czas podsumowań całego mijającego roku. I chociaż sezon w Klubie Karate Kyokushin Chikara Kielce trwa, to warto już teraz podsumować tegoroczne działania klubu. Jednym z ważniejszych wydarzeń tego roku było bez wątpienia uroczyste otwarcie Dojo, czyli miejsca w którym trenuje się sztukę karate. Oficjalna siedziba Klubu Chikara znajduje się w Kielcach przy ulicy Prostej 48 a. Warto przypomnieć, że Chikara to miejsce, w którym trenuje ponad 300 dzieci w sekcjach w całym województwie, w tym również w Daleszycach, Sukowie i Słopcu Szlacheckim. Klub w mijającym roku zorganizował kilkanaście pokazów w szkołach oraz podczas różnych uroczystości odbywających się w całym województwie. Zawodnicy brali też udział w turniejach i zawodach. Warto wspomnieć, że w ogólnopolskim turnieju w Końskich złoty medal zdobyła zawodniczka z Sekcji Suków - Gabriela Kurczyńska.

Jednym z ostatnich wydarzeń zorganizowanym na dużą skalę były Mikołajkowe Zawody Sportowe, które odbyły się 2 grudnia w WDK w Kielcach. Ta charytatywna impreza zgromadziła na widowni sali kinowej ponad 300 dzieci z całego województwa wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Oprócz rywalizacji młodych adeptów sztuki karate w konkurencjach: Kihon, Kata oraz pokaz talentów, podczas uroczystości widzowie mogli obejrzeć na kinowym ekranie pasjonujący film o sztuce karate z zawodnikami i trenerami Klubu Chikara w roli głównej oraz pokaz tameshiwari na żywo. Każde dziecko otrzymało również tradycyjną paczkę świąteczną z rąk Świętego Mikołaja. Dumą napawa fakt, że po raz kolejny pierwsze miejsce w rywalizacji dzieci zajęła Sekcja z Sukowa.

Podczas spotkania Dariusz Meresiński Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce oraz Jan Cedro Przewodniczący Rady Powiatu otrzymali z rąk Sensei Ernesta Miszczyka tytuł Honorowego Członka Klubu Chikara w podziękowaniu za pomoc i wkład wniesiony w działalność Klubu.

Podsumowując mijający rok pragniemy pogratulować naszym zawodnikom sukcesów oraz życzyć im jeszcze większych w nadchodzącym Nowym Roku 2017.

OSU!!!
Monika Kumańska


Dzisiaj jest: 11 grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy

odpady2013

jpk vat x

Odnawialne Źródła Energii (OZE)

oze

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

Stacja Meteorologiczna przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach

pogoda-gimnazjum

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Statystyki odwiedzin

10998695