Aktualności PAP Samorząd

Porady i informacje dla mieszkańców gminy w miesiącu styczniu od Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Miejsko – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Daleszycach informuje, że w dniu 17 stycznia o godz. 15:30 w Ośrodku Pomocy Społecznej odbędzie się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla osób współuzależnionych czyli dla członków rodzin,w których występuje problem uzależnienia od alkoholu lub innych środków psychotropowych.

Spotkanie poprowadzi psychoterapeutka pani Joanna Woźniak. Prosimy wszystkich zainteresowanych o skorzystanie z możliwości otrzymania informacji o tym jak postępować i zachowywać się w tych trudnych sytuacjach rodzinnych.

W tym miesiącu odbędą się mediacje rodzinne, podczas których rodziny z trudnościami w poprawnym komunikowaniu się będą mogły przy udziale specjalistów mediatorów wyjaśnić sobie nieporozumienia i spisać ugodę pozwalającą na dalsze spokojne funkcjonowanie.

Mediacje odbędą się w dniu 10 stycznia od godziny 15:00 w Ośrodku Mediacji (I piętro Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, w budynku Gimnazjum). Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.

W ramach cyklicznych spotkań w dniu 11 stycznia o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej w Niwach odbędzie się zebranie grupy wsparcia dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców.

Gościem spotkania będzie Pan Dariusz Łuczak – konsultant psychoterapii i interwent kryzysowy pracujący w Gabinecie Poradnictwa Pedagogicznego i Interwencji Kryzysowej „Pomocna Dłoń”. Na spotkaniu będzie również obecna Pani Kinga Skoczyńska, która poprowadzi dyskusję na temat treningu umiejętności społecznych. W dniu 25 stycznia po raz kolejny spotka się grupa wsparcia.

MGOPS Daleszyce


Dzisiaj jest: 27 czerwca 2019 Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

utrudnienia-obwodnica

wybory-europarlament

czyste-powietrzeodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11626447