Aktualności PAP Samorząd

Burmistrz Dariusz Meresiński z tytułem Człowieka Roku 2018 w powiecie kieleckim

W Piątek, 1 marca w Hotelu Kongresowym w Kielcach odbyła się uroczysta gala plebiscytu gazety Echo Dnia. Laureatem wśród nominowanych do tytułu Człowiek Roku 2018 w kategorii Samorządność i społeczność lokalna został burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce Dariusz Meresiński.

Nominację do tego zaszczytnego tytułu przyznano burmistrzowi za bardzo intensywny pod względem działań zarówno inwestycyjnych, jak i prospołecznych w minionym roku, a także za mądre wydatkowanie zasobów finansowych, które przynoszą wymierne efekty dla Miasta i Gminy Daleszyce. – Jeszcze raz ogromne podziękowania kieruję w stronę mieszkańców Miasta i Gminy Daleszyce, którzy obdarzyli zarówno mnie, jak i radnych ogromnym zaufaniem. Na słowa uznania zasługuje bardzo wysoka frekwencja podczas wyborów, co świadczy o zaangażowaniu lokalnej społeczności w kształtowanie przyszłości naszej małej ojczyzny – mówi burmistrz Dariusz Meresiński.

– To moja druga kadencja na stanowisku włodarza gminy. Kandydując do urzędu miałem więc świadomość obowiązków, które na mnie czekają i z pełną odpowiedzialnością chciałem się ich podjąć. Mieszkańcy dali mi szansę kontynuowania zrównoważonej polityki rozwoju gminy Daleszyce, co daje mi wyraźny sygnał, że kierunek, który wytyczyłem jest słuszny. Ze swojej strony mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby nie zawieść zaufania, którym zostałem obdarzony – zapewnia burmistrz.

Nagrodzeni podczas gali, oprócz zaszczytnych tytułów otrzymali też statuetki i dyplomy. W imieniu burmistrza Dariusza Meresińskiego wyróżnienie odebrał sekretarz gminy Daleszyce Piotr Ferens. – Statuetka jest zwieńczeniem ogromnej pracy, którą codziennie wykonujemy dla dobra mieszkańców naszej gminy. Chcę jednak zapewnić, że nie zamierzamy spocząć na laurach, wręcz przeciwnie. Zrobimy wszystko, aby mieszkańcy mieli poczucie, że oddane przez nich głosy wyborcze przyczyniły się do tego, że żyje im się tu lepiej – podsumowuje burmistrz Dariusz Meresiński.

Agnieszka Olech


Dzisiaj jest: 18 sierpnia 2019 Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

utrudnienia-obwodnica

 

czyste-powietrzeodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11681029