Aktualności PAP Samorząd

Drużyna z Daleszyc z pucharem

Reprezentacja Gminy Daleszyce zwyciężyła w XIX Turnieju Halowych Mistrzostw Radnych i Pracowników Samorządowych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kieleckiego, który rozegrany został w gminie Masłów.

W mistrzostwach, których głównym organizatorem było Starostwo Powiatowe w Kielcach wystąpiło 20 drużyn. Swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali zawodnicy z Masłowa, Pierzchnicy, Bielin, Miedzianej Góry, Sitkówki – Nowiny, Łopuszna, Chmielnika, Zagnańska, Morawicy, Piekoszowa, Bodzentyna, Daleszyc, Mniowa, Chęcin i Starostwa Powiatowego w Kielcach oraz Komendy Miejskiej Policji i Komendy Wojewódzkiej Policji i Aresztu Śledczego w Kielcach, a także drużyna mBanku i Totalizatora Sportowego.

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszonych drużyn do XIX Halowych Mistrzostw w Piłkę Nożną rozgrywki grupowe zostały rozegrane w dwóch halach w Masłowie i Mąchocicach-Scholasterii. Finałowe mecze odbyły się w hali sportowej w Masłowie Pierwszym.

Triumfowała drużyna z Daleszyc, która w finale po rzutach karnych pokonała ekipę Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. W meczu o trzecie miejsce Bieliny pokonały drużynę Aresztu Śledczego.

- Wielkie brawa dla całej drużyny. Widać było duże zaangażowanie i wole zwycięstwa naszych zawodników. Bardzo się cieszę z tego sukcesu. Poziom turnieju stał na bardzo wysokim poziomie i każda drużyna prezentowała się bardzo dobrze. Puchar jedzie do Daleszyc. – podsumował sukces swoich zawodników obecny na turnieju Dariusz Meresiński, Burmistrz miasta i Gminy Daleszyce.

- Historyczna chwila. Gramy w tym prestiżowym turnieju niemal od początku. Udało nam się już zająć trzecie miejsce ale nigdy nie zdołaliśmy wygrać Turnieju. Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, którzy dzielnie walczyli na parkiecie i triumfowali w całych rozgrywkach – mówił po końcowym gwizdku Zbigniew Witka, kierownik drużyny z Daleszyc.

Gminę Daleszyce reprezentowali: Michał Kapela, Mateusz Maroński, Michał Otawski, Paweł Toboła, Tomasz Rzadkowski, Piotr Kraiński, Szczepan Furmanek, Zbigniew Sarek i Adrian Kozub.

Mateusz Fąfara


Dzisiaj jest: 8 grudnia 2019 Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

odpady-nowe-konto.jpgodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11821137