Aktualności PAP Samorząd

Porady i informacje dla mieszkańców gminy w czerwcu od Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mgops-logo-maleW tym miesiącu odbędą się mediacje rodzinne, podczas których rodziny z trudnościami w poprawnym komunikowaniu się będą mogły przy udziale specjalistów mediatorów wyjaśnić sobie nieporozumienia i spisać ugodę pozwalającą na dalsze spokojne funkcjonowanie. Mediacje odbędą się w dniu 6 czerwca od godziny 13:00 w Ośrodku Mediacji (I piętro Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Daleszycach). Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.

Miejsko–Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Daleszycach informuje, że w dniu 18 czerwca o godz. 15:30 w Ośrodku Pomocy Społecznej odbędzie się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla osób współuzależnionych, czyli dla członków rodzin, w których występuje problem uzależnienia od alkoholu lub innych środków psychotropowych. Spotkanie poprowadzi psychoterapeutka pani Joanna Woźniak. Prosimy wszystkich zainteresowanych o skorzystanie z możliwości otrzymania informacji o tym jak postępować i zachowywać się w tych trudnych sytuacjach rodzinnych.

W dniu 28 czerwca o godz. 16:30 w Świetlicy Orange w Kranowie odbędzie się kolejne spotkanie Grupy wsparcia dla rodzin osób niepełnosprawnych "Tacy sami". Jednocześnie informujemy, że 12 czerwca 2019 r. tym razem Ośrodek Pomocy Społecznej “na kołkach”, czyli samochód o nazwie M-gopsik przyjedzie do Mójczy i przystanie przed szkołą w godzinach od 12:00 do 14:00.

Dodatkowo w dniu 26 czerwca pracownicy socjalni przyjadą do Borkowa nad zalew od strony molo również w godzinach 12:00 - 14:00.

Zapraszamy w każdej ważnej dla Państwa sprawie, która leży w kompetencjach naszego Ośrodka. Wykorzystajcie Państwo ten czas choćby po to żeby nie przyjeżdżać do Daleszyc - a nie każdy może choćby ze względu na stan zdrowia czy inne sytuacje.

MGOPS Daleszyce


Dzisiaj jest: 22 września 2019 Imieniny: Tomasz, Maurycy

utrudnienia-obwodnica

logo-wybory

odpady-nowe-konto.jpgodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11721598