Aktualności PAP Samorząd

Festyn Rodzinny w Marzyszu

W niedzielę, 16 czerwca 2019 r. na boisku szkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Marzyszu odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Dobrze się bawimy, świetlicę odnowimy”.

Uczestniczyli w nim zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce – Dariusz Meresiński, przewodniczący Rady Miejskiej – Rafał Siwonia, radni Rady Miejskiej – Sławomir Jamioł i Mariusz Dziadowicz, radna Powiatu Kieleckiego – Anna Kosmala oraz Janina Mikołajczyk, która reprezentowała wojewodę Agatę Wojtyszek, nauczyciele, uczniowie i przedszkolaki naszej szkoły oraz ich rodzice.

Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach oraz zbiórka pieniędzy na remont świetlicy szkolnej.

Organizatorami imprezy byli Towarzystwo Przyjaciół Marzysza, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Marzyszu, Rada Rodziców. Imprezę prowadzili pani Agata Wójcik i Mirosław Stanisławski. W ramach festynu przybyli goście obejrzeli układ taneczny w stylu hip-hop zaprezentowany przez dziewczęta z zespołu Flex oraz salsę w wykonaniu Zuzanny Musiał i Filipa Dziewięckiego, Mistrzów Polski w kategorii Salsa Couple Junior Open ze Studia Tańca Memesis. Układ taneczny dzieci z oddziału przedszkolnego w Marzyszu spotkał się z ogromną aprobatą i entuzjazmem zgromadzonej publiczności. W programie festynu nie zabrakło również piosenek w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z Marzysza, “Marzyskich Skowronków” oraz dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach.

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się dmuchana zjeżdżalnia oraz ścianka wspinaczkowa. Największą atrakcją imprezy okazała się loteria fantowa i quizy przygotowane przez Powiatową Inspekcję Pracy, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach czy Nadleśnictwo Daleszyce. W ofercie festynu znalazły się również: kiermasz ciast, sprzedaż pierogów, stoisko gastronomiczne. Pomimo deszczowej pogody podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera.

Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i młodzieży uczestniczącej w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Towarzystwo Przyjaciół Marzysza
Publiczna Szkoła Podstawowa w Marzyszu


Dzisiaj jest: 28 stycznia 2020 Imieniny: Walery, Radomir, Karol

odpady-nowe-konto.jpgodpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11892136