Aktualności PAP Samorząd

Porady i informacje dla mieszkańców gminy na miesiąc wrzesień od Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Spolecznej

mgops

 Informujemy, iż Świetlica Integracyjno – Wspierająca "Promyczek" została przeniesiona do sali 26 w dawnym budynku Szkoły Podstawowej w Daleszycach i jest otwarta w godzinach 7:30 do 15:30. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 lat do 16 lat na zajęcia!

Karta zgłoszenia dziecka jest dostępna w sekretariacie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Daleszycach. Wypełnioną oraz podpisaną kartę przez rodziców/opiekunów należy dostarczyć do Świetlicy. Więcej informacji pod nr tel. 573 944 445.

 

W tym miesiącu odbędą się mediacje rodzinne, podczas których rodziny z trudnościami w poprawnym komunikowaniu się będą mogły przy udziale specjalistów mediatorów wyjaśnić sobie nieporozumienia i spisać ugodę pozwalającą na dalsze spokojne funkcjonowanie. Mediacje odbędą się w dniu 12 września od godziny 14:00 w Ośrodku Mediacji (pokój 44 I piętro w dawnym budynku Szkoły Podstawowej w Daleszycach). Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.

 

W dniu 17 września o godzinie 15:30 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Daleszycach odbędzie się posiedzenie Miejsko – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Miejsko – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Daleszycach informuje, że w dniu 12 września o godz. 15:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej odbędzie się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla osób współuzależnionych, czyli dla członków rodzin, w których występuje problem uzależnienia od alkoholu lub innych środków psychotropowych. Spotkanie poprowadzi psychoterapeutka pani Joanna Woźniak. Prosimy wszystkich zainteresowanych o skorzystanie z możliwości otrzymania informacji o tym jak postępować i zachowywać się w tych trudnych sytuacjach rodzinnych


Dzisiaj jest: 17 września 2019 Imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek

utrudnienia-obwodnica

logo-wybory

odpady-nowe-konto.jpgodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11716387