Aktualności PAP Samorząd

Ogromny sukces zawodniczek Vento Bike Team Daleszyce!

Poczwórne złoto dla Gabrieli Kaczmarczyk i trzykrotne podium dla Natalii Kaczmarczyk - zawodniczek Vento Bike Team Daleszyce. Młode kolarki dały z siebie wszystko i podczas zawodów torowych z cyklu „Szukamy Następców Olimpijczyków” w kolarstwie torowym, pokazały najwyższą klasę osiągając sukcesy godne prawdziwych mistrzów!

W dniach 23-24 listopada w Pruszkowie odbyły się zawody torowe, w których doskonale zaprezentowały się zawodniczki daleszyckiego klubu kolarskiego Vento Bike Team. Gabriela Kaczmarczyk aż czterokrotnie stanęła na najwyższym miejscu podium. Pierwsze miejsca wywalczyła w wyścigach: ze startu lotnego, wyścigu punktowym, wyścigu scratch wszystkie w kategorii żaczek oraz w wyścigu eliminacyjnym (australijskim).

Doskonały poziom wyszkolenia zaprezentowała również Natalia Kaczmarczyk. Zajęła trzecie miejsce w wyścigu ze startu lotnego juniorek młodszych, trzecie miejsce w wyścigu punktowanym juniorek młodszych i pierwsze miejsce w wyścigu scratch juniorek młodszych.

Jak podkreślają trenerzy, bardzo dobrze spisali się także pozostali zawodnicy: Zuzanna Mysiór, Kacper Kwiatek, Michał Pilarek oraz Małgorzata Bandura.

- Gratuluję młodym adeptom kolarstwa hartu ducha i osiąganych wyników. Drużyna Vento Bike Team Daleszyce to wyjątkowo zdolna grupa młodych kolarzy. Jej zawodnicy wspaniale reprezentują nas na dużych krajowych i międzynarodowych zawodach kolarskich. Wielkie słowa uznania należą się przede wszystkim młodym kolarzom, ale także trenerom i rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w to, aby mogli trenować i wyjeżdżać na liczne zawody, a wiem, że wymaga to nie lada organizacji. Jako samorząd staramy się w tym pomagać i wpierać naszych zawodników Vento Bike Team – podsumował Dariusz Meresiński, burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce.

Agnieszka Olech


Dzisiaj jest: 22 lutego 2020 Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

wybory-prezydenta-logo

odpady-nowe-konto.jpg

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11926331