Noworoczny mecz w Daleszycach

W pierwszym dniu Nowego Roku na boisku przy stadionie Spartakusa w Daleszycach odbył się mecz piłkarski Żonaci kontra Kawalerowie.

Wspólna inicjatywa burmistrza Dariusza Meresińskiego oraz Radnego Rady Miejskiej w Daleszycach Pawła Toboły trzeci rok z rzędu przyciągnęła na boisko amatorów futbolu.

W bardzo dobrych, jak na tę porę roku warunkach atmosferycznych, zmierzyli się ze sobą Kawalerowie oraz Żonaci. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Kawalerów 9:5. Pierwszą bramkę w nowym roku zdobył Radny Rady Miejskiej Mariusz Dziadowicz grający w ekipie Żonatych. Arbitrem tego emocjonującego spotkania był Dariusz Meresiński, burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce.

- Noworoczny mecz to świetna forma integracji wszystkich mieszkańców. Zawsze na nim panuje wspaniała atmosfera, nie zabrakło również niespodzianki dla kibiców - była lampka szampana - powiedział burmistrz Dariusz Meresiński.

- Dziękuję dyrektorowi Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Daleszycach Norbertowi Wojciechowskiemu za pomoc w organizacji wydarzenia, wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w grę i za przybycie po trudach sylwestrowej nocy, a także sponsorom m.in. Karolowi Zychowiczowi z Przetwórstwa Mięsa Zychowicz, który ufundował kiełbaski z grilla dzięki którym po wysiłku można było zjeść coś ciepłego – podsumował radny Paweł Toboła.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że taka forma aktywności na początku roku jest bardzo wskazana, zwłaszcza po świątecznym łakomstwie.

Mateusz Fąfara


Dzisiaj jest: 27 listopada 2020 Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

logo-korpus

zakladka-koronawirus2-www

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12321156