Srebrne gody par małżeńskich z gminy Daleszyce

Jubileusz 25-lecia pożycia małżeńskiego wspólnie obchodziło 30 par, które odpowiedziały na zaproszenie burmistrza Dariusza Meresińskiego. Były życzenia, gratulacje, kwiaty, symboliczna lampka szampana i jubileuszowy tort. Już po raz trzeci Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce Dariusz Meresiński zaprosił długoletnie małżeństwa do wspólnego uczczenia ich okrągłego jubileuszu.

– Drodzy Jubilaci, 25 rocznica Waszego ślubu to doskonała okazja, aby na chwilę zatrzymać się, spojrzeć wstecz i wspomnieć radosne chwile i rozwiązane problemy. To także czas, aby docenić trwałość Waszego małżeństwa, dlatego dzisiaj spotykamy się tu, żeby wspólnie świętować tą wyjątkową okoliczność – mówił burmistrz Dariusz Meresiński.

– Z tej okazji życzę Wam, abyście dalej, ramię w ramię szli razem przez życie i zawsze patrzyli w tym samym kierunku. Mocno wierzę, że wspólnie spędzone lata są doskonałą zapowiedzią kolejnych okrągłych jubileuszy – dodał burmistrz.

Do życzeń dołączyli także Anna Kosmala, Radna Rady Powiatu Kieleckiego oraz Rafał Siwonia, Przewodniczący Rady Miejskiej w Daleszycach, którzy życzyli jubilatom przede wszystkim wytrwałej miłości, ale także wzajemnej życzliwości i wyrozumiałości, ponieważ to właśnie te cechy tworzą dobry grunt pod wieloletni związek.

Wśród par, które wspólnie świętowały okrągłą rocznicę ślubu w Sali Weselnej Magdalenka w Niwach znaleźli się: Agata i Andrzej Armańscy, Wanda i Andrzej Baran, Elżbieta i Krzysztof Baran, Janina i Andrzej Białek, Renata i Rafał Białek, Anna i Jarosław Bysiak, Edyta i Krzysztof Dziurscy, Iwona Todorowska- Fatyga i Wojciech Fatyga, Mariola i Rafał Gębscy, Anna i Grzegorz Guz, Danuta i Wiesław Jaroń, Barbara i Sławomir Kamińscy, Elżbieta i Stanisław Kowalscy, Magdalena i Dariusz Kowalscy, Edyta i Jan Krawczyk, Halina i Sławomir Kuc, Beata i Adam Lizis, Katarzyna i Paweł Łygońscy, Mariola i Mariusz Maciejscy, Krystyna i Stanisław Maliccy, Mirosława i Zbigniew Michalscy, Lucyna i Henryk Otawscy, Ewa i Sławomir, Parkita, Monika i Robert Pawlik, Marzena i Janusz Sobczyk, Krystyna i Zenon Solnica, Monika Śliwińska-Szostak i Paweł Szostak, Agata i Marcin Śmiglarscy, Iwona i Grzegorz Wołcerz, Elżbieta i Władysław Bednarscy, a także Ewa Maćkowiak i Elżbieta Kozak.

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć symbolicznej lampki szampana i tradycyjnego „Sto lat”. Przy tej wyjątkowej okoliczności świętujące pary otrzymały listy gratulacyjne oraz upominki, a wszystkim paniom wręczono kwiaty. Na wszystkie pary przed wejściem czekał specjalnie dla nich przygotowany czerwony dywan, nie mogło zabraknąć również jubileuszowego tortu. Po oficjalnej części wszystkie pary udały się na poczęstunek, dzięki któremu nabrali sił przed popisami na parkiecie w rytm najlepszych hitów serwowanych przez DJ-a Karola Kozłowskiego.

Mateusz Fąfara


Dzisiaj jest: 27 września 2020 Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

zakladka-koronawirus2-www

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12239578