Abordaż w Daleszycach! Nowy plac zabaw już otwarty

Najmłodsi mieszkańcy Daleszyc „przejęli we władanie” najnowszą atrakcję, jaka powstała z myślą o nich w centrum miasta. Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym oficjalnie otwarty został plac zabaw, który służył będzie uczniom i wszystkim spragnionym zabawy małym mieszkańcom naszej gminy.

Plac został oficjalnie otwarty 15 września. - Dzieciom właśnie tego było potrzeba, przecież nasze maluchy roznosi energia! – cieszyły się z praktycznej odmiany przyszkolnego trawnika nauczycielki. Z zakończenia inwestycji zadowolony był również burmistrz Dariusz Meresiński, który do pomocy przy przecięciu wstęgi zaprosił przedstawicieli przedszkolaków.

Dzieci nie tylko z wielką chęcią pomogły w otwarciu placu, ale i natychmiast z powodzeniem przetestowały wszystkie urządzenia. Na placu zainstalowane zostały huśtawki, mała karuzela, bujaki i piaskownica, ale największą popularnością cieszył się statek, czyli kolorowy tor przeszkód z drabinkami, trapami i linkami do wspinaczki - czyli wyzwaniami, jakich nawet na śródmiejskim okręcie nie mogło zabraknąć.

Nowy plac został usytuowany przed budynkiem szkoły w Daleszycach, w sąsiedztwie siłowni plenerowej. Teren został wysypany piaskiem, częściowo obsadzony trawą, a także ze względów bezpieczeństwa ogrodzony. Plac zabaw będzie otwarty dla wszystkich dzieci.


Dzisiaj jest: 23 stycznia 2021 Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12407104