Przeżyli w naszej gminie ponad 100 wiosen!

Kolejna mieszkanka gminy Daleszyce, obchodziła swoje setne urodziny. Pani Feliksa Tarłowska z Daleszyc świętowała je wśród najbliższych. Ze specjalnymi życzeniami w domu jubilatki pojawił się Burmistrz Dariusz Meresiński.

Pani Feliksa mimo tak dostojnego wieku ma w sobie mnóstwo energii. Podczas bardzo krótkiej wizyty Burmistrz Dariusz Meresiński wręczył jubilatce skromny prezent oraz bukiet kwiatów, życząc dużo zdrowia i pomyślności. Burmistrz skierował również podziękowania rodzinie jubilatki, która jest dla niej wielkim wsparciem.

To już druga mieszkanka naszej gminy, która w tym roku obchodziła swoje setne urodziny. Pod koniec sierpnia 100 lat skończyła pani Stanisława Klimek z Brzechowa. Obydwie Panie są w dobrej kondycji i widać, że nie odczuwają zbytnio upływającego czasu. Wiek to tylko metryka, ważne na ile lat się czuje człowiek. Śmiało można stwierdzić po wizytach u obu Pań.

Czy mieszkanie w spokojnej i zielonej gminie Daleszyce sprzyja długowieczności? Najwidoczniej tak, a dla nas to powód do dumy. Liczymy, że przed naszymi dostojnymi seniorami jeszcze wiele wiosen, przeżytych w naszej małej ojczyźnie, wśród rodziny i przyjaciół. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i pozytywnej energii na każdy kolejny dzień.

Mateusz Fąfara


Dzisiaj jest: 26 listopada 2020 Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

logo-korpus

zakladka-koronawirus2-www

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12319399